Čtení pro děti

HUGO
Daniela Fischerová
Hugo je obyčejný kluk, který prožívá svůj první den ve škole. Není to pro něj jednoduché, protože se mu ostatní smějí kvůli jeho brýlím. Při čtení se dozvíte, jak se s posměchem vypořádá a jaké další veselé i dobrodružné situace zažije. A co si myslíte, najde si ve třídě i kamaráda?
Knihu doprovázejí ilustrace Martina Fischera.
Knihy vydalo nakladatelství Advent-Orion, spol. s r. o., Roztocká 5/44, Praha 6 – Sedlec. Můžete si je objednat na adrese: www.adventorion.cz/knihy, e-mailem: expedice@adventorion.cz nebo telefonicky: 558 359 100, 603 553 628.

EMA A LESNÍ ZVÍŘÁTKA
Daniela Nováková – Ľubica Brezovická Šebeková
Co se stane, když se malá holčička Ema rozhod-ne, že půjde do lesa za zvířátky? Les je místo, kde se skrývá mnoho překvapení, ale Ema se může setkat i s nebezpečím. Při své cestě potká hladového ježka, nevlídného jezevce i chytrou paní sovu, která jí vypráví o obyvatelích lesa. Když se večer začne stmívat, budeme držet Emě palce, aby se v pořádku vrátila domů. Autorkou krásných obrázků, které dotvářejí děj, je Darina Krygielová. Příběh je vhodný pro předškolní děti od 3 let. V knize najdete i didaktické úkoly související s dějem.